Nabízené služby

Terapeutická rehabilitační masáž

Terapeutická rehabilitační masáž

Speciální kombinace masážních technik zaměřená především na záda, hýždě, bedra, ramena, hlavu a šíji. Masáž dlaněmi i předloktím a masáž tlakových bodů, doplněné léčivými účinky bylinných olejů, dokonale odstraní bolest, svalovou ztuhlost, fyzické napětí i stres.

Havajská masáž Lomi-Lomi

Havajská masáž „Lomi-Lomi“

Exotická havajská masáž v rytmu mořských vln zapojuje do masáže, krom dlaní, i masáž předloktím, díky čemuž příjemně protáhne a uvolní celé vaše tělo i stresovanou mysl. Budete odcházet odpočatí a plní energie.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří, zejména v sychravých zimních měsících, mezi nejoblíbenější masáže v našem centru. Horké lávové kameny prohřejí celé vaše tělo, uvolní ztuhlé a bolavé svaly a nabijí vaše tělo energií.

Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu

Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu

Masáž Poklad Orientu vychází z tradičních ayurvédských léčebných postupů a přináší hluboké uvolnění těla i mysli. Zahrnuje masáž celého těla, včetně masáže hlavy a chodidel. Využívá také účinků tepla a esenciálních olejů.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž je stará 2500 let a patří ke klenotům thajské kultury. Dříve se využívala v lékařství a jako služba v chrámech. Pomáhá odblokovat zatuhlá místa na těle, zejména oblast zad a beder. Odstraňuje bolest, zvyšuje flexibilitu a vede k celkové harmonii těla i duše.

Baňková masáž

Baňková masáž

Baňková masáž je více než 3000 let starou léčebnou metodou, původem s Číny a starověkého Egypta. V kombinaci s olejovou masáží vám pomůže od bolesti zad a páteře, zbaví vás migrény, nastartuje detoxikaci organismu a podpoří odstranění celulitidy.

Holistická masáž

Holistická masáž

Holistická masáž pomáhá navázat kontakt s vlastním tělem a přináší pocit hluboké tělesné i duševní obnovy. Uvolňuje od napětí a navozuje pocit klidu a vnitřní rovnováhy i v zátěžových životních situacích, do kterých vnáší pocit klidu, harmonie a uzemnění.

Královská Bali masáž

Královská Bali masáž

Bali masáž byla pro své uvolňující a pěstící účinky, oblíbenou zkrášlující procedurou Indonéských princezen. Užijte si olejovou masáž celého těla exotickými oleji s vůní plumérie a mučenky, voňavý peeling i květinovou koupel.

Relaxační aroma masáž

Relaxační aroma masáž

Relaxační aroma masáž využívá jedinečných účinků esenciálních aromaterapeutických olejů v kombinaci s uvolňující akupresurou a olejovou masáží celého těla. Pomáhá při přetížení a celkovém fyzickém a psychickém vyčerpání.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

Relaxační akupresurní masáž hlavy, ramen a šíje je tím pravým po náročném pracovním dni. Uvolňuje, uklidňuje a pomáhá od napětí a stresu. Výborná je také v kombinaci s reflexní masáží chodidel.

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel

Procedura známa přes 4500 let je založena na poznatku, že všechny orgány jsou propojeny nervovými drahami s reflexními ploškami na chodidlech. Masáž chodidel tak přináší nejen uvolnění a relaxaci, ale i pomoc při potížích.

Speciální nabídka