Masérský tým - Andrea

masérka Andrea
Andrea umí nejen pohladit po těle a po duši, ale je i příjemnou společnicí, která vyslechne vaše trápení a nabídne vám světlo na konci tulenu. Umění a život si podávají ruce v jejím doteku.

Co mám ráda:

Mám ráda život, tak jak přichází. Snažím se vidět příležitost v každém okamžiku. Jsem optimista a i v té nejhorší životní situaci se snažím najít alespoň něco pozitivního. Mám ráda brzká letní rána a ospalé večery, solí provoněný vzduch, posezení s přáteli u dobrého jídla, pulzující ruch velkoměsta i samotu, beze slov.

Proč dělá masáže:

Masáž je pro mě přirozenou cestou k harmonii těla a duše. Při rituálu masáže dochází k jejich dokonalému propojení a následnému pocitu znovuzrození, který přetrvává ještě dlouho po jejím skončení. Na hlubší rovině masáž pomáhá více porozumět a naslouchat vlastnímu tělu a najít tak cestu k sobě samému.

Oblíbené masáže:

Každý z nás vnímá dotek a jeho potřebu jinak. Někdo potřebuje více času na uvolnění, jinému stačí chvilka. Vaše tělo si při masáži řekne, co chce a já jej budu vědomě a láskyplně doprovázet. Masáž vám přinese relaxaci, uvolnění, i neskutečný odpočinek. Mezi mé oblíbené patří komplexní a propracovaná dvouhodinová masáž Poklad orientu, která čerpá z moudrosti východních kultur a přináší nám léčení těla i harmonizaci duše. Mezi terapeutickými masážemi je mi blízká Holistická masáž, která zahrnuje práci s tělem i duší.

Certifikáty