Holistická masáž

Terapeutická rehabilitační masážHolistická masáž probíhá na pohodlném futonu, za svitu svíček, vůně aromatických olejů a zvuku relaxační hudby, které dohromady pomáhají pro navození psychické i fyzické pohody. Masáž využívá principů bodyterapie, bioenergetiky, aromaterapie i klasické masáže a zahrnuje celé tělo včetně hlavy a chodidel.

Jak masáž probíhá:

Holistická masáž začíná rozhovorem o vašich přáních, potřebách i o tom, co vás trápí a co potřebujete. Následuje body terapeutická masáž pro navázání kontaktu, ukotvení a prohloubení vzájemné důvěry. Tato část masáže probíhá bez použití oleje a přináší pocit uzemnění a klidu. Zahrnuje jemné protahování, houpání, harmonizaci a práci s dechem. Když je vaše tělo dostatečně uvolněné a relaxované, terapeut pokračuje olejovou masáží s využitím aromaterapeutických silic. Olejová masáž se řídí intuicí terapeuta a masážní hmaty mohou připomínat taneční pohyby. Terapeut se zaměřuje na uvolnění svalového napětí a bolesti, rozpohybování ztuhlých míst a propojení pohybu a dechu. Terapeut je po celou dobu masáže plně přítomný. Masáž končí meditací za zvuku hudby.

Účinky masáže:

Holistická masáž přináší pocit hluboké tělesné i duševní obnovy, uvolňuje od napětí a stresu a navozuje pocit klidu a vnitřní rovnováhy v zátěžových a krizových životních situacích. Plná přítomnost terapeuta pomáhá navázat kontakt s vlastním tělem, uvolnit emoční napětí i napětí v těle a přináší pocit klidu, harmonie a uzemnění. Holistická masáž patří mezi masáže relaxační a energetické a jejím cílem je harmonizovat energii v těle, uvolnit od napětí a stresu a dopřát vám tolik potřebný čas pro duševní i fyzickou obnovu.

Ceny:

  • 120 min .................... 2.700 Kč
  • 150 min .................... 3.300 Kč
  • 180 min .................... 3.800 Kč

Darujte tuto masáž

Certifikát

Terapeutická rehabilitační masáž hluboce nejen uvolní celé vaše tělo a mysl, ale navíc zlepšuje i rozsah pohybu, léčí stará zranění a chronickou bolest. Je proto skvělým dárkem pro muže i ženy. Objednat