Masérský tým

masér Martin P.

Martin

Potřebujete důkladně promasírovat celé tělo, srovnat záda nebo se jen zbavit napětí a stresu? Hledáte maséra, který umí nejen hýčkat, ale také přitlačit? Martin je charismatický muž s pevným dotekem a dokonalou znalostí anatomie a práce s tělem, kterou se zabývá již přes 15 let. Odevzdejte se do jeho zkušených rukou a ulevte unaveným svalům, bolavým zádům i stresované mysli. Jako profesionální sportovec i masér s praxí s V.I.P. klienty v Anglii a USA vám Martin nabídne přesně to, co vaše tělo právě potřebuje. Dopřejte si terapeutickou, relaxační či rehabilitační masáž a obnovte nejen svou energii, ale i zdraví.

Specializace: Terapeutická a rehabilitační masáž, Thajská masáž, Masáž baňkami, Trigger point terapie, Pasivní strečink, Havajská masáž, Masáž lávovými kameny, reflexní masáž chodidel. Masáže jsou určeny pro muže i ženy. Gay friendly.

Profil maséra

masér Jakub

Jakub

Jakub si vás získá svou otevřeností a bezprostředností, díky kterým se s ním ihned budete cítit příjemně a sami sebou. I přes jeho mladistvý vzhled a veselý úsměv disponuje Jakub neuvěřitelnou vnitřní silou a charismatem, které vás nejen okouzlí, ale umožní vám odevzdat se s důvěrou do jeho zkušených rukou. Jakub je empatický a vnímavý muž, který do masáže dává nejen svůj pevný dotek a masérské umění, ale i otevřené srdce.

Specializace: LGBT friendly, Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu, Holistická masáž, Indická masáž hlavy, Reflexní masáž chodidel, Havajská masáž, Masáž lávovými kameny, Relaxační aroma masáž. Masáže jsou určeny pro muže i ženy.

Profil maséra

masér Míra

Míra

Cítíte, že potřebujete harmonizovat tělo i mysl a odevzdat se do láskyplné mužské péče? Dál již nehledejte, protože Míra je pro vás tím pravým průvodcem. Tento charismatický muž vás zaujme svou bezprostředností i holistickým masérským uměním. S respektem a citlivostí jemu vlastní vás zbaví napětí a dodá novou energii a chuť do života.

Specializace: Holistická masáž, Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu, Indická masáž hlavy, Reflexní masáž chodidel, Havajská masáž Masáž lávovými kameny, Relaxační aroma masáž. Masáže jsou určeny pro ženy.

Profil maséra

masérka Andrea

Andrea

Masáž vnímám jako cestu k poznávání vlastního těla tak, jak jej v běžném životě často nezažíváme – vědomě, přítomně, s úctou a trpělivostí. Na fyzické rovině pomáhá masáž zbavit se bolesti a to často nejen té fyzické. S každou masáží se ponořujete hlouběji a hlouběji do relaxace, meditace i svého nitra. Druhý den se cítíte vitálnější, šťastnější a motivovanější. Svěřte se do mých rukou a oddejte se péči i hluboké relaxaci.

Specializace: Holistická masáž, Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu, Indická masáž hlavy, Reflexní masáž chodidel, Havajská masáž, Masáž lávovými kameny, Relaxační aroma masáž. Masáže jsou určeny pro muže i ženy.

Profil masérky

Rezervace+420 602 389 979

Masérský tým

Všichni členové našeho týmu jsou držiteli řady prestižních masérských certifikátů, oproti běžným kurzům však navíc procházejí i měsíčním výcvikem tradičních orientálních postupů a kurzem vědomého doteku s využitím prvků bioenergetiky a bodyterapie. Nabídnou vám proto tu nejkvalitnější péči i hluboký lidský přístup

Terapeutická rehabilitační masáž

Terapeutická rehabilitační masáž

Speciální kombinace masážních technik zaměřená především na záda, hýždě, bedra, ramena, hlavu a šíji. Masáž dlaněmi i předloktím a masáž tlakových bodů, doplněné léčivými účinky bylinných olejů, dokonale odstraní bolest, svalovou ztuhlost, fyzické napětí i stres.

Havajská masáž Lomi-Lomi

Havajská masáž „Lomi-Lomi“

Exotická havajská masáž v rytmu mořských vln zapojuje do masáže, krom dlaní, i masáž předloktím, díky čemuž příjemně protáhne a uvolní celé vaše tělo i stresovanou mysl. Budete odcházet odpočatí a plní energie.