Masérský tým - Zdeněk

masérk Zdeněk
Zdeněk masíroval od dětství členy své rodiny. K masážím jako k obživě se pak vrátil před více než 10 lety. Od té doby získal zkušenosti z masáží na letních festivalech, v soukromé praxi a na hotelích ve Špindlerově mlýně a Vysočině. Na mnoha klientech vytříbil svůj masérský styl a předvádí precizní masážní techniku s dlouhými tahy a důkladným promasírováním partií, které to nejvíce potřebují. Umí pořádně přitlačit a dostat se do hloubky svalnatých zad. Ke všemu ovládá akupresurní body, takže vás v průběhu masáže může informovat, co by vaše tělo chtělo vylepšit a dát pár rad, jak to udělat.

Co mám rád:

Rád vytvářím předměty ze dřeva, hraji na bicí nástroje, housle a baskytaru. Chodím do lesa a po horách, především hledat vzácné krystaly, ale také se smočit v potůčku a pozorovat jak živá voda přeskakuje po kamenech obrostlých řasami očí potoční víly a občas se někde zablýskne ametyst nebo achát. Baví mě houbařit a bylinkařit. Zamiloval jsem se do ostrova Madeira, kde bych si někdy v budoucnu chtěl otevřít masérnu.

Proč dělá masáže:

Masáž vnímám jako druh péče, kterou tělo alespoň jednou za čas potřebuje. Tělo si uleví, duch pookřeje a třeba se otevřou veřeje jiného prožívání běžného světa. Stimulací akupresurních bodů lze upozornit na možné nedostatky v péči o tělo, jídelníčku a dalších návycích.

Oblíbené masáže:

Nejraději mám Terapeutickou rehabilitační masáž, u které se během 2 hodin stihnu dostatečně zaměřit na většinu částí lidského těla. Rád pracuji s lávovými kameny, které úžasně prohřejí svaly a jako relaxační masáž mám v oblibě Relaxační aroma masáž vonnými oleji.