Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy Tradiční Indická masáž hlavy vychází z ajurvédského léčebného umění a pracuje s těmi částmi těla, ve kterých se nejvíc hromadí stres. Je rychlou úlevou pro nervový systém a první pomocí při přepracování a celkovém přetížení. Po náročném dni zbavuje vyčerpání a pomáhá přeladit na osobní život.

Jak masáž probíhá:

Masáž je zaměřena na důkladné uvolnění trapézových svalů, ramen, šíje a hlavy, čímž dochází k rychlému a účinnému uvolnění zablokovaných energetických drah i svalových blokád. Provádí se bez použití oleje, v případě potřeby je použita bylinková ajurvédská mast, na uvolnění nejztuhlejších míst. Masáž se provádí vsedě, na přání je možná i varianta vleže na futonu. Masáž je příjemně energizující, relaxační a velmi, velmi příjemná.

Účinky masáže:

Indická masáž hlavy zbavuje úzkosti, napětí a stresu, pomáhá při nespavosti, migrénách a celkovém nechutenství. Díky práci s důležitými energetickými centry dodává energii a vitalitu. Zklidňuje unavenou mysl, přináší pohodu, radost a nový elán.

Ceny:

  • 30 min .................... 650 Kč
  • 60 min .................... 1.150 Kč
  • 90 min .................... 1.550 Kč

Darujte tuto masáž

Certifikát

Indická masáž hlavy nabízí rychlou a účinnou pomoc při stresu a vyčerpání. Masáž zahrnuje oblast hlavy, šíje a ramen, které zbavuje napětí a pomáhá tak tělu navrátit přirozenou harmonii a rovnováhu. Objednat