Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masážJedna z nejstarších masážních technik, která spojuje meridiánovou tlakovou masáž, obnovující tok energie v těle s prvky tradiční indické jógy. Pomáhá odblokovat zatuhlá místa na těle, zejména oblast zad a beder. Dochází při ní k uvolňování a protahování svalů podobně jako při cvičení jógy, což vede k větší flexibilitě a tělesné i duševní harmonii.

Jak masáž probíhá:

Tradiční thajská masáž se provádí na futonu, bez použití oleje. Masáž se provádí v rytmu dechu a sestává z celé řady hmatů, zahrnujících postupné stlačování meridiánů palci a poté dlaněmi masírujícího, následuje jemné protažení a uvolnění svalů, kloubů i šlach. Masér/ka používá k masáži své palce, dlaně, lokty, i chodidla a využívá svých znalostí anatomie a fyziologie, mimo jiné také akupresurních bodů. Masíruje se celé tělo a to z obou stran tak, aby došlo ke komplexnímu uvolnění a protažení všech svalů. Thajská masáž se dá provádět i v kombinaci s olejovou masáží.

Účinky masáže:

Tradiční thajská masáž pomáhá při migrénách, bolestech zad, problémech s páteří či nedostatečnou flexibilitou těla. Je velmi vhodná pro detoxikaci, uvolnění od duševního napětí a stresu, ale i obyčejnou relaxaci. Pomáhá zmírňovat úzkosti. Krom těchto blahodárných účinků tato masáž navíc stimuluje činnost vnitřních orgánů a podporuje správné fungování organismu.

Ceny:

  • 90 min .................... 2.200 Kč
  • 120 min .................... 2.700 Kč
  • 150 min .................... 3.300 Kč

Darujte tuto masáž

Certifikát

Terapeutická rehabilitační masáž hluboce nejen uvolní celé vaše tělo a mysl, ale navíc zlepšuje i rozsah pohybu, léčí stará zranění a chronickou bolest. Je proto skvělým dárkem pro muže i ženy. Objednat