Masérský tým - Mája

masérka Mája
Mája je velice zkušená masérka s mnoha lety praxe v péči o tělo. Díky létům fyzického posilování a tréninku má dostatečnou sílu na to, aby pořádně přitlačila, je-li to potřeba. Nemusíte se tedy bát, že by vás v jejích rukách čekalo nějaké lehké hlazení. Naopak dokáže perfektně diagnostikovat problém a energicky se pustit do jeho řešení. Jejím hlavním rysem je ovšem příjemná povaha, otevřenost a profesionalita.

Co mám rád:

Mám ráda pohyb v přírodě, dlouhé procházky po mé nádherné Praze se všemi jejími vyhlídkami a skrytými zákoutími. Pokud se ocitnu na venkově, vyrážím za každého počasí na kole, poznávám krásy okolí a snažím se vždy navštívit nová místa. V letních dnech miluju jízdu na paddleboardu, jak na jezerech, tak na řece. V zimě zase ráda bruslím a lyžuji. Několikrát do roka odjíždím do zahraničí, kde se také věnuji masážím a cvičení.

Proč dělá masáže:

Už před více než 22 lety jsem začala pracovat s lidským tělem, nejprve jako osobní trenérka ve fitness centru, kde jsem s lidmi nejen cvičila, ale také jim připravovala jídelníčky. Výsledkem mé práce byli klienti, na kterých byla vidět má práce a jejich snaha a chuť se změnit. Abych práci s tělem posunula ještě dál, začala jsem studovat masáže. Musím říct, že mě tato forma péče o lidské tělo nadchla, brzy jsem prošla celou řadou kurz a naučila se mnoho typů masáží. Celou proceduru obvykle začínám palpačním vyšetřením a na jeho základě kombinuju hmaty z několika masáží, které klienta uvolní. Je to taková "masáž na míru". Hlavní odměnou a potěšením pro mě je, když klient odchází spokojený, zbavený všech problémů a rád se vrací.

Oblíbené masáže:

Moje oblíbená masáž je masáž na míru, která je nejúčinnější a klientovi obvykle cíleně pomáhá tam, kde má problém. Dělá mi opravdu velkou radost, když klient odchází a usmívá se, protože už ho nic nebolí.

Certifikáty