Masérský tým - Míra

masér Martin

Míra je charismatický muž, který vás zaujme svou otevřeností a bezprostředností. Dokáže dát jistotu, oporu i sílu a přitom nechat prostor vám a vašim potřebám. V každém setkání vidí jedinečnost a neopakovatelný moment. V každém příběhu jeho hloubku. Do každého doteku dává celý svět.

Co mám rád:

Mám rád poezii všedních i nevšedních dnů, rytmus staré architektury, plovoucí oblaka na obloze, řeč stromů, dálku cest i říši fantazie. Baví mě objevovat krásu a hudbu žen, skryté i neskryté, viditelné i neviditelné. Zbožňuji lidský dotek. Naplňuje mě inspirací a nadějí, že si lidé mohou rozumět více, než když používají slova.

Proč dělá masáže:

Masáž je pro mě stezkou, jak vykročit směrem k opomíjené realitě těla, v níž se skrývají všechny odpovědi na naše otázky. Rád vytvářím prostor pro celkovou relaxaci a harmonizaci, pracuji proto nejen s napětím a bolestmi těla, ale vytvářím atmosféru i pro úlevu duše.

Oblíbené masáže:

I kratší výlety a ochutnávky mohou tělu dodat potřebnou energii k harmonizování, léčení a hlubokému nádechu a výdechu, přesto však doporučuji vypravit se společně na delší cesty, při kterých máme potřebný čas ke všemu, pro co si přicházíte. Mé oblíbené masáže jsou proto dvou a více hodinové masáže, mezi něž patří Masáž Poklad Orientu a Holistická masáž.

Certifikáty