Baňková masáž

Baňková masážBaňková masáž využívá kombinaci olejové masáže, podtlaku, akupresury a spoušťových bodů, jejichž stimulací dochází k uvolnění bolesti a hlubokého napětí. Mimo to dokáže reflexivně ovlivňovat vnitřní orgány, zbavuje migrény a hodně oblíbená je i pro svůj detoxikační účinek a příznivé účinky v boji s celulitidou.

Jak masáž probíhá:

Masáž začíná protažením a příjemnou kontaktní masáží pro uvolnění napětí, která se provádí přes ručník, poté následuje olejová masáž, začínající dlouhými hlubokými tahy podél páteře, za pomoci předloktí, tím dochází k protažení vzpřimovačů a hlubokých zádových svalů. Následně jsou uvolňovány, ramena, lopatky, krční páteř a bedra. Po základním uvolnění svalů začíná již masírující pracovat se samotnými baňkami. Přisátou baňkou se provádí dlouhé tahy podél páteře, v oblasti lopatek, trapézových svalů a beder. Baňky se přikládají na reflexní zóny, akupunkturní body a přímo na bolavá místa. Silné prokrvení následované relaxací odplavuje škodliviny a přináší účinnou úlevu od bolesti. Masáž je zakončena příjemnou relaxační masáží aromaterapeutickými oleji.

Účinky masáže:

Baňková masáž využívá podtlaku, díky kterému se baňka přisaje na kůži, která se velmi intenzivně prokrví. Působí především proti bolestem zad a páteře, uvolňují ztuhlé svalstvo, stimulují krevní oběh, endokrinní systém i vnitřní orgány, zvyšují peristaltiku, zlepšují trávení a vstřebávání živin, velmi účinné jsou i proti celulitidě. Baňkování má příznivý vliv na detoxikaci organizmu a pozitivně působí při migréně.

Ceny:

  • 60 min .................... 1.600 Kč
  • 90 min .................... 2.200 Kč
  • 120 min .................... 2.700 Kč

Darujte tuto masáž

Certifikát

Terapeutická rehabilitační masáž hluboce nejen uvolní celé vaše tělo a mysl, ale navíc zlepšuje i rozsah pohybu, léčí stará zranění a chronickou bolest. Je proto skvělým dárkem pro muže i ženy. Objednat