Královská Bali masáž

Královská Bali masáž Bali je jedním z ostrovů Indonésie a zároveň místem kde jsou masáže samozřejmou součástí každodenního života obyvatel. Díky rozvoji obchodu byla Bali masáž po staletí utvářena mísením indické, arabské, čínské a malajské kultury. Výsledkem je překrásná exotická procedura, kterou pro její zkrášlující benefity ocení zejména ženy. Bali masáž zahrnuje květinovou lázeň, voňavý peeling a olejovou masáž celého těla exotickými oleji, které krásně provoní a vyživí jemnou ženskou pokožku. Jedná se především o masáž harmonizační a relaxační, přesto však zahrnuje také důkladné protažení všech svalů. Budete z ní odcházet odpočatí a plní energie.

Jak masáž probíhá:

Procedura Bali masáže je opravdovým zážitkem všech smyslů. Je prováděna v krásné, tematicky zařízené místnosti s pohodlnou vanou ve tvaru srdce, provoněné esenciálními aroma oleji, na pohodlném lehátku a za zvuku příjemné hudby. Samotná masáž začíná nejprve tlakovou masáží přes nahřátou měkkou osušku, při které je tělo příjemně protahováno a protlačováno tak, aby se uvolnily ztuhlé svaly i stresovaná mysl. Následuje masáž celého těla za pomoci přírodních masážních olejů s vůní plumérie či mučenky. Tahy při masáži jsou příjemně dlouhé a vláčné, což napomáhá celkové relaxaci a odpočinku. Po masáži zažijete peeling celého těla, který prokrví pokožku, odstraní odumřelé buňky a provoní celé tělo exotickou květinovou vůní. Masáž je zakončena 20 min květinovou koupelí s plátky růží a solí z mrtvého moře, při které je podáváno ovocné občerstvení a nápoje.

Účinky masáže:

Bali masáž je známá především jako tradiční procedura indonéských princezen, protože omlazuje, zkrášluje a léčí na rovině těla i duše. Královská Bali masáž zharmonizuje a opečuje celé vaše tělo, přírodní exotické oleje vyživí pokožku a naplní vás pozitivní energií. Během olejové masáže dochází k uvolnění a protažení svalů celého těla i hluboké relaxaci.

Cena:

  • 120 min .................... 3.000 Kč

Darujte tuto masáž

Certifikát

Bali masáž je luxusním dárkem pro všechny ženy, které se chtějí nechat hýčkat. Masáž celého těla nejkvalitnějšími přírodními oleji, květinová lázeň s plátky růží peeling celého těla pohladí po těle i po duši. Objednat