Masérský tým - Jakub

masérka Tina
Jakub je charismatický muž s pevným dotekem a výbornou znalostí anatomie a práce s tělem. Je opravdovým profesionálem, který nabídne vašemu tělu harmonizaci, péči i úlevu od bolesti. Navíc si s ním příjemně popovídáte, budete-li mít chuť.

Co mám rád:

Rád poznávám hloubky lidské duše, spolu se všemi jejími barvami a odstíny. Baví mě potkávat se u šálku čaje, hovořit a objevovat drobné příběhy, radosti i náhody, které každého z nás provázejí životem. Toho stranou vyhledávám bosé toulání po lesích naší krásné planety, obklopen jen tichem a slovy matky přírody. Příroda je mocná učitelka a každého, kdo je byť jen maličko ochoten jí naslouchat, naučí vše, co potřebuje znát ke štěstí. Rád nastavuji svůj sluch jejímu volání, ať již v podobě zurčícího potůčku, rozkvetlých luk a strání či malebných západů slunce. A ona vypráví…

Proč dělá masáže:

Celý život mě fascinovalo objevování různých způsobů, jak více porozumět tělu. Prošel jsem cestu bojových umění, klasické masáže i masáží orientálních, u kterých mě překvapila jejich komplexnost, hloubka, síla a zároveň jemnost. Fascinuje mě jejich léčivý dopad na tělo i duši. Práce maséra mi umožňuje prohlubovat mé dosavadní znalosti a zkušenosti, které mohu předávat dál svým klientům.

Oblíbené masáže:

Neznám většího potěšení, než předávat radost skrze upřímný lidský dotek a pomáhat druhým k uvolnění těla i mysli. Mezi mé oblíbené masáže proto patří masáž Poklad orientu, která nabízí prostor pro předání nejen fyzické, ale i energetické zkušenosti. Tato jedinečná masáž využívá prvků různých orientálních tradic, které se snoubí v dokonalé harmonii.

Certifikáty