Masérský tým

masér Martin P.

Martin

Potřebujete důkladně promasírovat celé tělo, srovnat záda nebo se jen zbavit napětí a stresu? Hledáte maséra, který umí nejen hýčkat, ale také přitlačit? Martin je charismatický muž s pevným dotekem a dokonalou znalostí anatomie a práce s tělem, kterou se zabývá již přes 15 let. Odevzdejte se do jeho zkušených rukou a ulevte unaveným svalům, bolavým zádům i stresované mysli. Jako profesionální sportovec i masér s praxí s V.I.P. klienty v Anglii a USA vám Martin nabídne přesně to, co vaše tělo právě potřebuje. Dopřejte si terapeutickou, relaxační či rehabilitační masáž a obnovte nejen svou energii, ale i zdraví.

Specializace: Terapeutická a rehabilitační masáž, Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu, Indická masáž hlavy, reflexní masáž chodidel, trigger point terapie, pasivní strečink. Masáže jsou určeny pro muže i ženy. Gay friendly.

Profil maséra

masér Míra

Míra

Míra je neobyčejně charismatický muž, který vás uchvátí od prvního okamžiku svým vystupováním, otevřeností i bezprostředností. Jeho nadšení je nakažlivé. Je až neuvěřitelné, že dokáže dát jistotu, oporu i sílu a přitom nechat prostor vám a vašim potřebám. V každém setkání vidí jedinečnost a neopakovatelný moment. V každém příběhu jeho hloubku. Do každého doteku dává celý svět.

Specializace: Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu, Relaxační aroma masáž, Indická masáž hlavy, reflexní masáž chodidel, Masáž lávovými kameny, Havajská masáž lomi-lomi

Profil maséra

Rezervace+420 602 389 979

Masérský tým

Všichni členové našeho týmu jsou držiteli řady prestižních masérských certifikátů, oproti běžným kurzům však navíc procházejí i měsíčním výcvikem tradičních orientálních postupů a kurzem vědomého doteku s využitím prvků bioenergetiky a bodyterapie. Nabídnou vám proto tu nejkvalitnější péči i hluboký lidský přístup

Terapeutická rehabilitační masáž

Terapeutická rehabilitační masáž

Speciální kombinace masážních technik zaměřená především na záda, hýždě, bedra, ramena, hlavu a šíji. Masáž dlaněmi i předloktím a masáž tlakových bodů, doplněné léčivými účinky bylinných olejů, dokonale odstraní bolest, svalovou ztuhlost, fyzické napětí i stres.

Havajská masáž Lomi-Lomi

Havajská masáž „Lomi-Lomi“

Exotická havajská masáž v rytmu mořských vln zapojuje do masáže, krom dlaní, i masáž předloktím, díky čemuž příjemně protáhne a uvolní celé vaše tělo i stresovanou mysl. Budete odcházet odpočatí a plní energie.