Masérský tým - Tina

masérka Tina
Zářivá a srdečná, taková je masérka Martina. Umí pohladit, povzbudit i zahřát na duši. Vstupte do paprsků její blízkosti a nechte se hřát. Získáte sílu do dalších dnů a prožijte v plnosti každý jeden moment, kdy o vás bude pečovat.

Co mám ráda:

Jsem milovnicí a tichou obdivovatelkou přírody, kde nacházím sílu, klid a čas být sama se sebou. Miluji cestování s batohem na zádech, ráda čtu, protahuji tělo i ducha jógou, miluji květiny, českou i světovou kuchyni a čokoládu. Baví mne pozorovat a obdivovat život, celistvý jako proud vody, který je stále v pohybu a nikdy se nezastaví.

Proč dělá masáže:

Masáž vnímám jako cestu léčení dotykem, pohlazením a opravdovou lidskou blízkostí. Masáž může být jemná, láskyplná, hluboká, uzdravující, očisťující či relaxační. Je pokaždé jiná a přitom vždy nepopsatelně krásná. Je darem pro nás pro všechny. Kombinace holistické filozofie a masáže je pro mne kouzelnou jízdou do hlubin těla a duše.

Oblíbené masáže:

Při masáži je úžasné to, že se člověk může dokonale uvolnit a zapomenout na všechny starosti. Dnešní uspěchaná doba zapříčiňuje, že mnohdy nemáme kde odložit vše, co nás potkalo, a naplno vnímat vlastní tělo a jeho potřeby. Ženeme se za svými cíli a zapomínáme opravdu žít, prožívat a vychutnat si potěšení ze života samotného. Pod tíhou stresu se občas nestíháme divit zdravotním komplikacím, které nás zákonitě pod takovým tlakem musely potkat. Naštěstí lidské tělo je chytré a někdy stačí tělo jen zbavit stresu a ono samo pak nastartuje sebe léčivé procesy. Masáž přináší tolik potřebnou životní energii a radost, která přetrvává ještě dlouho po skončení samotné masáže. Mojí nejoblíbenější masáží je proto Holistická masáž a Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu.